Menu
Blokační linka non-stop

   +420 733 618 871

Linka pro nové zákazníky   +420 244 404 943
Blokační linka non-stop
+420 733 618 871

Kvalita paliva

Společnost Shell investuje do vývoje a výzkumu vysoce kvalitních pohonných hmot velké prostředky.

Vysoce kvalitní paliva jsou vyvinuta tak, aby byla co nejúčinnější a výkon vašeho motoru byl co nejoptimálnější.

Tyto vlastnosti paliva Shell se kromě lepšího výkonu Vašeho motoru projeví i efektnějším chodem a tedy úsporou paliva.

Kontakty palivové karty

Shell FuelSaveNatural 95

Úsporné palivo Shell FuelSave Natural 95 pomáhá zlepšovat účinnost motoru, což vede k úspoře paliva, a to za cenu standardních paliv.

Od okamžiku, kdy natankujete Shell FuelSave Natural 95, začnete využívat všech výhod, které Vám nové úsporné složení přináší. To proto, že nové složení obohacené o technologii SEI (Shell Efficiency Improver) bylo navrženo tak, aby zvyšovalo účinnost paliva již od prvního natankování.

Shell FuelSave Diesel

Od okamžiku, kdy natankujete Shell FuelSave Diesel, začnete využívat všech výhod, které Vám nové úsporné složení přináší. To proto, že nové složení obohacené o technologii SEI (Shell Efficiency Improver) bylo navrženo tak, aby zvyšovalo účinnost paliva již od prvního natankování.

Shell V-Power Nitro+ Racing, Shell V-Power Nitro+ Diesel

Vše, co dáváme do svých závodních paliv – sílu, výkon a vášeň – najdete i v palivech, které můžete použít do motoru svého vozu. Unikátní a plodná spolupráce mezi společností Shell a Ferrari nemá v oboru výzkumu a výroby paliv obdoby. Poznatky a produkty primárně vyvíjené a vyráběné pro team formule 1 můžete využít i ve svém voze a vůbec se nemusí jednat o závodní nebo sportovní automobil.

Unikátní dvojité složení paliva Shell V-Power Nitro+ je zároveň navrženo tak, aby čistilo motor a chránilo jeho životně důležité části. Výsledkem je vyšší výkon a nižší spotřeba. Vyzkoušejte! Nabízíme velmi zajímavé slevy min 2 Kč/l a tím se přibližujete ceně běžného paliva!

Co je technologie SEI (Shell Efficiency Improver)?

Nové složení aditiv společně s novou technologií SEI (Shell Efficiency Improver) pomáhá mazat motor v místech, kam se běžný motorový olej nedostane. To umožňuje částem motoru pohybovat se volněji a výsledkem je přenos větší energie z paliva pro pohon kol. Získáte tak maximum z každé kapky Shell FuelSave Natural 95, a to za cenu standardních paliv.

Dosažení tohoto výsledku bylo pro naše vědce opravdovou výzvou. Neúnavně testovali palivo jak v laboratoři, tak na silnici, a proto pokaždé, když nyní natankujete, jednoduše šetříte. Přes 400 individuálních testů na úsporu paliva, přes 7 000 najetých kilometrů - testování bylo provedeno na řadě různých automobilů a typech motorů.

Testy byly v režii nezávislého testovacího centra s využitím standardních testů na bázi měření spotřeby paliva během různých jízdních cyklů.

Každé vozidlo bylo testováno 36krát během 6 měsíců a celkem během testů bylo najeto přes 7 000 kilometrů. Tedy, vyražte na vaši nejbližší čerpací stanici Shell ještě dnes a ušetřete s palivem Shell FuelSave Natural 95.

Mezi naše atributy patří solidnost, spolehlivost, profesionalita.
Vždy hledáme pro zákazníky a obchodní partnery vhodné individuální řešení na míru.Mgr. Robert Volenec - CEO