Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Platby mýta v České a Slovenské republice na EETS

03.04.2023

Vážený zákazníku,

stále se snažíme rozšiřovat naši nabídku mýtných služeb, a tím zjednodušit Vaše cesty do zahraničí. S potěšením Vás tímto informujeme, že již brzy bude spuštěno placení mýta v ČESKÉ a SLOVENSKÉ REPUBLICE prostřednictvím Vaší stávající interoperabilní jednotky (EETS). O datumu implementace jednotlivých zemí Vás budeme včas informovat.

Pokud od nás máte EETS jednotku už se nemusíte o nic starat, jakmile bude CZ/SK mýtné spuštěno, nastavení proběhne automaticky bez starostí, bez papírování, bez nutné předregistrace.


Pokud stále nevyužíváte Evropskou službu elektronického výběru mýta (EETS), která umožňuje platbu mýta jednou palubní jednotkou a jednou smlouvou s jedním poskytovatelem EETS v několika zemích EU (vlajky) – rádi vám ji zajistíme (tel:  +420 244 404 943)

Se společností Erneks Invest si můžete být jisti, že máte pokročilé řešení pro interoperabilitu elektronického mýta, stejně jako komplexní sortiment kvalitních paliv značky Shell a služeb mobility.

BENEFITY EETS OD SPOLEČNOSTI ERNEKS INVEST:

  • Jedna smlouva
  • Jedna palubní jednotka
  • Jedna platba
  • Ušetřený čas na hranicích

Skytoll národní palubní jednotky je možné i nadále objednávat a využívat na platbu mýta na Slovensku minimálně do konce roku 2023. Slovenský stát plánuje povolit EETS palubní jednotky od konce roku 2023. Sledujte vývoj událostí zde

Vaše dotazy rádi zodpovíme na našem zákaznickém oddělení (tel:  +420 244 404 943) nebo kontaktujte přímo svého obchodního zástupce.

Přejeme vám pěkný den,

Erneks Invest, s.r.o.

Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.