Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Platby mýta v České a Slovenské republice od roku 2023

03.11.2022

Vážený zákazníku,

stále se snažíme rozšiřovat naši nabídku mýtných služeb, a tím zjednodušit Vaše cesty do zahraničí. S potěšením Vás tímto informujeme, že v průběhu příštího roku bude spuštěno placení mýta v ČESKÉ a SLOVENSKÉ REPUBLICE prostřednictvím Vaší stávající interoperabilní jednotky (EETS). O datumu implementace jednotlivých zemí Vás budeme včas informovat.

Pokud od nás máte EETS jednotku už se nemusíte o nic starat, jakmile bude CZ/SK mýtné spuštěno, nastavení proběhne automaticky bez starostí, bez papírování, bez nutné předregistrace.


Pokud stále nevyužíváte Evropskou službu elektronického výběru mýta (EETS), která umožňuje platbu mýta jednou palubní jednotkou a jednou smlouvou s jedním poskytovatelem EETS v několika zemích EU (vlajky) – rádi vám ji zajistíme (tel:  +420 244 404 943)

Se společností Erneks Invest si můžete být jisti, že máte pokročilé řešení pro interoperabilitu elektronického mýta, stejně jako komplexní sortiment kvalitních paliv značky Shell a služeb mobility.

BENEFITY EETS OD SPOLEČNOSTI ERNEKS INVEST:

  • Jedna smlouva
  • Jedna palubní jednotka
  • Jedna platba
  • Ušetřený čas na hranicích

 
SCÉNÁŘ ROKU 2023:
Na konci roku 2022 končí na Slovensku smlouva se společností SkyToll, důležité pro Vás je to, že nedojde k anarchii a nenastane období, během kterého by prostě nebylo jak vybírat mýtné. Naopak přibude nová služba mezinárodního mýta EETS.

SkyToll bude službu plně poskytovat do konce června 2023.

Od 1. července 2023 zanikne možnost vydání nových palubních jednotek od společnosti SkyToll a registrování nových klientů. Dopravci, kteří od SkyToll palubní jednotku mají, ji mohou nadále využívat k odvádění mýta až do konce roku 2023 nebo v průběhu roku přejít k jakémukoli poskytovateli EETS služeb. Systém EETS bude pro všechny poskytovatele spuštěn ve stejný termín, není tedy možné, že některý provozovatel začne dříve.

Vaše dotazy rádi zodpovíme na našem zákaznickém oddělení (tel:  +420 244 404 943) nebo kontaktujte přímo svého obchodního zástupce.

Přejeme vám pěkný den,

Erneks Invest, s.r.o.

Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.