ať víme, jak to na našem webu žije?

Account Manager pro Ústecký, Karlovarský a Liberecký region

19.05.2022

Náplň práce:

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí a budování portfolia nových zákazníků
  • vedení obchodního případu od počátečního kontaktu zákazníka po uzavření smlouvy s následnou péči o zákazníka
  • odborná konzultace problematiky palivových karet
  • tvorba cenových nabídek na míru každému zákazníkovi
  • úzká spolupráce s marketingovým a finančním oddělením a zákaznickým servisem

Co požadujeme:

  • min. SŠ/ VŠ vzdělání
  • aktivní přístup, samostatnost, ochotu učit se novým věcem
  • obchodní myšlení a orientaci na výsledek
  • reprezentativní vystupování
  • práce s PC (MS Office – word, excel, powerpoint, outlook)
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • práci s atraktivní komoditou
  • přátelský kolektiv
  • možnost osobního i profesního růstu
  • osobní automobil, mobil, notebook
  • práci na pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok, poté na dobu neurčitou
  • práce formou homeoffice
  • flexibilní pracovní doba

KONTAKT:

Ilona Nesvadbová

tel.: +420 604 434 344

e-mail: ilona.nesvadbova@erneks.cz

Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.