ať víme, jak to na našem webu žije?

Customer service - Sales Support s potenciálem

18.10.2022

Náplň práce:

  • zákaznický servis pro naše zákazníky
  • komunikace se zákazníky a vyřizování jejich požadavků
  • agenda tankovacích karet, objednávky, doobjednávky, rozesílání na zákazníky
  • administrativní podpora pro obchodní oddělení
  • kontrola nastavení podmínek ve smlouvách

Co požadujeme:

  • výbornou znalost práce s PC (MS Office, především MS Excel)
  • výborné komunikační dovednosti
  • pečlivost, svědomitost, odpovědnost za dobře odvedenou práci
  • samostatnost a zodpovědnost
  • znalost anglického jazyka výhodou, nikoliv podmínkou

Co nabízíme:

  • zavedenou společnost obchodující v rámci celé Evropy
  • práce v příjemném menším mladém kolektivu
  • občas možná práce formou homeoffice
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na obědy
  • dobré platové ohodnocení, roční bonus
  • mobil, notebook
  • 3 dny zdravotního volna (sickday)
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

NÁSTUP DLE DOHODY

Kontakt:

Ilona Nesvadbová

tel: 604 434 344

email: ilona.nesvadbova@erneks.cz

Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.