Recepční /asistentka vedení společnosti

07.10.2019

Náplň práce:

  • zodpovědnost za chod recepce
  • asistenční a organizační činnosti a administrativní podpora pro management společnosti
  • evidence pošty
  • příprava občerstvení
  • jednání s dodavateli kancelářských potřeb
  • organizace školení řidičů, BOZP, PO

Co požadujeme:

  • výbornou znalost práce s PC (MS office)
  • výborné komunikační dovednosti
  • reprezentativní vzhled a vystupování
  • samostatnost a zodpovědnost
  • znalost anglického nebo polského jazyka výhodou, nikoliv podmínkou

Co nabízíme:

  • zavedenou společnost obchodující v rámci celé Evropy
  • práce v příjemném menším mladém kolektivu
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na obědy
  • dobré platové ohodnocení, roční bonus
  • mobil
  • 3 dny zdravotního volna (sickday)

NÁSTUP LISTOPAD/PROSINEC

KONTAKT:

Ilona Nesvadbová

tel.: +420 604 434 344

e-mail: ilona.nesvadbova@erneks.cz

Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.