ať víme, jak to na našem webu žije?

Účetní junior

06.06.2022

Náplň práce:

  • Evidence a účtovávání faktur došlých /vystavených
  • Účtování interních dokladů
  • Účtování bankovních výpisů
  • Příprava podkladů pro daňová přiznání k DPH v rámci EU
  • Kontrola saldokonta u vystavených a došlých faktur, zúčtování kurzových rozdílů
  • Podílení se na inventurách v rámci roční závěrky
  • Podílení se na přípravě podkladů pro audit

Co požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost MS office – především Excel
  • Praxe na pozici účetní je výhodou, ale ne podmínkou, praxe může být nahrazená chutí učit se nové věci
  • Pečlivost, pracovitost, samostatnost, zodpovědnost, logické myšlení, práce v souvislostech
  • Angličtina výhodou (ne podmínkou)

Co nabízíme:

  • zavedenou společnost obchodující v rámci celé Evropy
  • práce v příjemném menším mladém kolektivu
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na obědy
  • odpovídající platové ohodnocení
  • mobil
  • 3 dny zdravotního volna (sickday)
  • možnost práce na 0,5/0,7/1 úvazek, vhodné i pro studenty VŠ

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

KONTAKT:

Ilona Nesvadbová

tel.: +420 604 434 344

e-mail: ilona.nesvadbova@erneks.cz

Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.