Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Maziva oleje

Nabízíme motorové oleje
a maziva značky Shell, Texaco, Lukoil.

 

Maziva a oleje

Profesionální přístup

Mazací plán

Mazací plán

Pro Váš vozový park vytvoříme individuální mazací plán. Doporučíme vhodný motorový a převodový olej jak pro osobní či nákladní automobil, tak pro motocykl. Nabízíme i speciální oleje pro stavební a zemědělské stroje. Pro každý motor vybereme ten správný olej.

Poradenství olejového hospodářství

Poradenství olejového hospodářství

V případě zájmu poskytujeme našim zákazníkům také poradenství v oblasti olejového hospodářství. Můžeme zajistit nejen vhodné technologie, ale i legislativu. Díky optimalizaci a na míru vybraným olejům jsme schopni snížit objem Vašich skladových zásob a ušetřit tak peníze za menší sklad a samozřejmě i prostor pro jiné využití.

Značková maziva

Značková maziva

K dispozici máme také značková plastická maziva pro nejrůznější druhy zařízení a brzdové kapaliny Shell, Lukoil, Texaco. U všech produktů klademe velký důraz na zdravotní aspekty a na životní prostředí. Distribuci všech maziv zajišťujeme až do Vašeho skladu.

FAQ

Likvidace použitých olejů

Z důvodu povinnosti zpětného odběru odpadních olejů přechází tato na dodavatele maziv, tedy Erneks Invest s.r.o. Tento odběr je zajišťován společností AVISTA OIL s.r.o.., která od Vás bezplatně odebere odpadní oleje za účelem jejich dalšího využití. Jakmile tedy ve Vaší společnosti vznikne potřeba odvozu odpadních olejů tohoto typu, kontaktujte prosím našeho smluvního partnera společnost AVISTA OIL s.r.o. na této mailové adrese: info@avista-oil.cz

Dodací podmínky

Dodávky produktů zajišťujeme v běžně dostupných baleních (20/4 l kanystry, sudy 205 l, 1000 l kontejner), v rámci zajištění vykrývání objednávek našich partnerů je možné dodat do 5 pracovních dnů, stáčený olej z 1000 litrových kontejnerů, což umožňuje i snížení skladových zásob. Stáčený olej dodáváme od objednávky nad 500 l.

Kontaktujte nás

Náš tým profesionálů Vám navrhne řešení, které sedne na míru Vašemu podnikání či živnosti.
Neváhejte se nám ozvat na +420 244 404 943 nebo napsat email.

Informace o tom, jak nakládáme s Vašimi údaji.

Zadejte text

Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.