Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

E-mobilita

Vaši řidiči si mohu vždy užít bezstarostné nabíjení s hybridní kartou Shell a aplikací Shell Recharge, která nabízí přístup k přední evropské veřejné nabíjecí síti s rychlonabíječkami.

V NABÍDCE BUDE TEPRVE OD KONCE ROKU 2023

E-mobilita

Výhody

Rozsáhlá síť

Karta Shell je přijímána na více než 300 000 nabíjecích bodech po celé Evropě, včetně více než 2 000 bodů v České republice. S hybridní kartou Shell můžete nabíjet elektromobily v partnerských sítích, které jsou k dispozici ve více než 35 zemích.

Síť elektromobilita
Mapa ( v AJ, NJ, FR, NO, IT, SP, NL)

Jednoduchá aplikace

S aplikací můžete najít blízké nabíjecí stanice, zkontrolovat dostupnost v reálném čase, zobrazit ceny, zahájit nabíjení a sledovat historii svých předchozích nabití a to 24/7. Stáhněte si aplikaci Shell Recharge a postupujte podle Manuál Shell ChargeManuál Shell ReCharge.

 

 

 

AppStore nebo Google Play.

Jedna karta, jeden poskytovatel

S hybridní kartou Shell zaplatíte nejen za tankování paliva nebo nabíjení elektromobilu, ale také za služby jako jsou mycí programy či mýto. Všechny transakce jsou zúčtované spolu s poplatky za vybrané služby najednou, což šetří náklady na administrativu.

 

 

 

Mám zájem

Směr udržitelnosti

Snižte uhlíkovou stopu svého vozového parku. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí je jednou ze základních hodnot v dnešním podnikatelském prostředí a může mít pozitivní vliv na publicitu, což ovlivňuje zvýšení konkurenceschopnosti. 

 

 

 


Více informací

Často kladené otázky

Jak funguje aplikace Shell Recharge pro nabíjecí stanice?

S aplikací Shell Recharge proklik na stažení aplikace a hybridní kartou můžete nabíjet bezstarostně a na cestách. Poskytuje vám přístup k velké veřejné nabíjecí síti Shell Recharge

Aplikace používá informace o vaší poloze k vyhledání vhodných nabíjecích bodů na základě vašich kritérií. Stačí pomocí filtrů vybrat přesně to, co potřebujete, ať už jde o rychlé nabíjení nebo nabíječky s konektorem typu 2.

Řidiči mohou snadno platit, kontrolovat sazby a stav nabíjení a přijímat upozornění v reálném čase – to vše prostřednictvím aplikace. V AppStore nebo Google Play.

Jako jsou výhody používání aplikace Shell Recharge a hybridní karty Shell?

  • Možnost nabíjení na Shell Recharge a více než 300 000 dalších nabíjecích stanicích
  • Zobrazení dostupnosti všech nabíjecích stanic v reálném čase
  • Odešlete upozornění, když je nabíjecí stanice dostupná nebo obsazená, abyste si mohli snadno naplánovat cestu
  • Podívat se na všechny předchozí platby na jednom místě
  • Transparentní ceny – když přidáte své vozidlo, získáte přesné odhady
  • Snadno synchronizovat obrazovku smartphonu s displejem na palubní desce vašeho auta pomocí CarPlay a Android Auto

Je moje elektrické vozidlo kompatibilní s Shell Recharge?

Shell Recharge je kompatibilní s téměř všemi elektromobily, které podporují DC nabíjení. Shell Recharge nabízí připojení pro kombinovaný nabíjecí systém (CCS) a CHAdeMO a brzy také Tesla adaptéry.

Na jakých nabíjecích stanicích mohu dobíjet a platit hybridní kartou Shell?

Aplikace Shell Recharge vám zobrazí pouze nabíjecí stanice, kde je hybridní karta akceptovatelná.

Jak se spustí proces nabíjení?

Zaregistrujte se na nabíjecí stanici:
Chcete-li zahájit proces nabíjení, nejprve se přihlaste k nabíjecí stanici pomocí aplikace Shell Recharge nebo místo aplikace podržte hybridní kartu u značky RFID na nabíjecí stanici.

Připojte kabel a nabijte:
Nyní postupujte podle pokynů aplikace nebo na displeji nabíjecí stanice. Připojte nabíjecí kabel k vašemu elektrickému vozidlu – a proces nabíjení se spustí.

Zastavit nabíjení:
Proces nabíjení můžete ukončit prostřednictvím aplikace nebo hybridní karty, podle toho, jak byl zahájen. U některých modelů vozidel je nutné uvolnit také nabíjecí kabel na vozidle, například jeho opětovným odemknutím nebo samostatným odblokováním nabíjecího připojení. V případě potřeby si to můžete ověřit v návodu k vozidlu. Při použití hybridní karty je proces nabíjení zahájen přiložením karty k RFID symbolu sloupce a ukončen opětovným přidržením hybridní karty. Ve všech případech je proces nabíjení automaticky ukončen vytažením nabíjecí zástrčky z vozidla.

Mohu spustit nebo ukončit proces nabíjení pomocí aplikace?

Ano, nabíjení na podporovaných nabíjecích stanicích můžete spustit a zastavit přímo z aplikace Shell Recharge.

Jaká je cena elektřiny na nabíjecí stanici?

V aplikaci Shell Recharge si můžete prohlédnout historii svých předchozích nabití provedených pomocí aplikace Shell Recharge, včetně ceny každého nabití, podrobností o umístění nabíjecí stanice a tarifu.

Jak dlouho trvá nabití elektrického vozidla pomocí Shell Recharge?

Skutečná rychlost nabíjení závisí na mnoha faktorech, včetně venkovní teploty, typu a spotřeby vozidla, výkonu baterie a stavu baterie.

Příklad:
Audi e-tron: nabíjecí kapacita 150 kW a spotřeba 25 kWh (na 100 km) vedou k rychlosti nabíjení 600 km/h nebo 10 minut na 100 km.

Upozornění: 
Výsledky se mohou lišit a časy načítání nelze zaručit. S dotazy ohledně kompatibility a dalších informací se prosím obraťte na výrobce vozidla.

Mohu v aplikaci zaregistrovat více platebních karet?

Ano, v aplikaci Shell Recharge lze zaregistrovat více hybridních karet Shell.

Musím při nabíjení zůstat u auta nebo stanice?

Své auto můžete nechat na nabíjecí stanici Shell a jednoduše sledovat průběh nabíjení prostřednictvím aplikace, jakmile je proces nabíjení inicializován prostřednictvím aplikace. Po dokončení nabíjení vás aplikace upozorní. Abyste však neblokovali nabíjecí stanici pro jiná elektrická vozidla, měli byste své vozidlo nechat v Shell Recharge Station pouze po dobu nezbytnou pro nabíjení.

Ve kterých zemích funguje aplikace Shell Recharge?

Aplikaci Shell Recharge lze aktuálně používat v následujících zemích: Belgie, Chile, Dánsko, Německo, Estonsko, Finsko, Francie, Řecko, Indie, Itálie, Irsko, Island, Chorvatsko, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Malajsie, Maroko, Nizozemsko , Norsko, Rakousko, Polsko, Rumunsko, Rusko, Švédsko, Švýcarsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Česká republika, Maďarsko, Spojené království.

Proč se moje EV nabíjí pouze na 80 %?

Časově nejefektivnější způsob nabíjení elektromobilů se zastaví na přibližně 80 % nabíjecího objemu. Na tomto principu fungují všechny současné rychlonabíjecí stanice. Tímto způsobem lze na rychlonabíjecích stanicích Shell Recharge nabít e-auta na 80 % za pouhých 20–30 minut*. Tím se také zabrání přebití baterie.

*Poznámka: skutečná rychlost nabíjení závisí na mnoha faktorech, včetně venkovní teploty, typu a spotřeby vozidla, výkonu baterie a stavu baterie. Výsledky se proto mohou lišit a nelze poskytnout žádné záruky ohledně doby nakládání. S dotazy ohledně kompatibility a dalších informací se prosím obraťte na výrobce vozidla.

Kontaktujte nás

Náš tým profesionálů Vám navrhne řešení, které sedne na míru Vašemu podnikání či živnosti.
Neváhejte se nám ozvat na +420 244 404 943 nebo napsat email.

Informace o tom, jak nakládáme s Vašimi údaji.

Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.