Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Kvalita paliva Shell

Společnost Shell zcela mimořádně investuje a věnuje pozornost vývoji a výzkumu kvality paliv, aby byl výkon Vašeho motoru co nejefektivnější a tím Vám šetřil prostředky.

Kvalita paliva

dollar

Investice do vývoje

Společnost Shell investuje do vývoje a výzkumu vysoce kvalitních pohonných hmot velké prostředky.

medaile

Vysoká kvalita

Vysoce kvalitní paliva jsou vyvinuta tak, aby byla co nejúčinnější a výkon vašeho motoru byl co nejoptimálnější.

penízky

Úspora paliva

Tyto vlastnosti paliva Shell se kromě lepšího výkonu Vašeho motoru projeví i efektnějším chodem a tedy úsporou paliva.

Shell V-Power 95

Technologie DYNAFLEX použitá v benzínovém palivu Shell V-Power 95 je navržena tak, aby pomocí pokročilých čisticích molekul pomáhala udržet čistotu součástí palivového systému, jako jsou sací ventily a vstřikovače paliva1. Technologie DYNAFLEX použitá v benzínovém palivu Shell V-Power 95 dále obsahuje naše nejnovější složky pro snižování tření.

Tření vzniká mezi pevnými a pohyblivými částmi motoru a jeho vlivem dochází ke ztrátám výkonu a účinnosti. Hlavní oblastí, kde dochází k energetickým ztrátám vlivem tření, jsou plochy pístů a stěn válců. Nová složka ovlivňující tření obsažená v benzínovém palivu Shell V-Power 95 s DYNAFLEX technologií vytváří na povrchu klíčových součástí sestavy pístu tenký film, který usnadňuje klouzání povrchů po sobě. Snižuje tak energetické ztráty a napomáhá zachovávat účinnost motoru

Benzínová paliva Shell V-Power – navržena pro výkon a účinnost

Technologie DYNAFLEX použitá v benzínových palivech Shell V-Power obsahuje molekuly se silným čisticím účinkem, jejichž úkolem je zabránit vzniku usazenin a odstraňovat již vzniklé usazeniny snižující výkon. Naše pokročilé složení je určeno pro provoz v extrémních podmínkách systému sání paliva, kde narušuje a odstraňuje usazeniny. Pomáhá tím zajistit čistotu sacího systému. Motor pak lépe nasává vzduch, což se nakonec projeví na jeho výkonu. Nová benzínová paliva Shell V-Power s DYNAFLEX technologií obsahují 3x více čistících a tření snižujících složek, které pomáhají zvyšovat účinnost a výkon. Naše nová benzínová paliva Shell V-Power s technologií DYNAFLEX, obsahující nové, posílené molekuly pro snižování tření, prokázala lepší výkon za náročnějších podmínek na dálnici i ve městě.

Shell V-Power Diesel – navržen pro výkon a účinnost

Nové, posílené čistící molekuly obsažené v palivu Shell V-Power Diesel s technologií DYNAFLEX mohou přispívat k čištění znečištěných palivových vstřikovačů v motorech. Naše nová, pokročilá technologie DYNAFLEX použitá v palivu Shell V-Power Diesel je určena pro použití v extrémních podmínkách systému sání paliva, kde narušuje a odstraňuje usazeniny1. Shell V-Power Diesel je naše nejúčinnější dieselové palivo, které pomáhá zlepšovat čistotu motoru odstraňováním již vzniklých usazenin. Shell V-Power Diesel pomáhá obnovovat výkon motoru tím, že čistí klíčové součásti palivového systému od usazenin, které výkon motoru snižují.

Co je technologie DYNAFLEX?

Technologie Shell Dynaflex je směs chemických látek, která pomáhá čistit a chránit váš motor.

Jak pracuje technologie DYNAFLEX v motoru?

Usazeniny v palivovém systému - výzva pro naše paliva.

Tým vědců společnosti Shell vyvinul pro dieselové a benzínové motory jedinečné složení DYNAFLEX. Při tvorbě našeho nového složení DYNAFLEX jsme využili své více než 100leté zkušenosti v oblasti výzkumu a vývoje pohonných hmot. Světoví výrobci automobilů neustále usilují o zvyšování účinnosti motoru. Naše nové složení DYNAFLEX čerpá z našich zkušeností a znalostí nároků starších i moderních motorů. Moderní motory se stále zmenšují, zatímco si zachovávají vysoký výkon. Často používají nové technologie (jako přímé vstřikování paliva nebo přeplňování) za účelem dosažení vyššího výkonu a účinnosti.

Na klíčových prvcích palivového systému, jako jsou vstřikovače paliva u dieselových motorů nebo sací ventily a vstřikovače paliva u benzínových motorů, se časem mohou vytvořit usazeniny. Složení Shell DYNAFLEX jsou navržena s cílem zamezovat usazování nečistot na hlavních součástech palivového systému. Vývoj naší nové řady paliv Shell s DYNAFLEX technologií představuje vyvrcholení mnohaletého výzkumného a vývojového programu, který zahrnoval testování během více než 3 milionů najetých km a ve více než 240 vozidlech.

1. Pomáhá čistit klíčové součásti palivového systému, jako jsou sací ventily nebo vstřikovače paliva, od usazenin, které snižují výkon motoru. Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závislosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách; míra jejich projevu není zaručena.

2. Složky snižující tření pomáhají klíčovým součástem Vašeho motoru. Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závislosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách; míra jejich projevu není zaručena.

3. Testy byly realizovány od roku 2009 na evropských a asijských vozidlech z široké škály předních výrobců vozidel. Ne všechna vozidla používaná při testech jsou k dispozici na trhu v České republice.

4. Posílené složení v porovnání s běžným palivem Shell FuelSave, bylo prokázáno v testech. Pomáhá čistit a chránit klíčové součásti palivového systému jako jsou sací ventily nebo vstřikovače paliva od usazenin, které snižují výkon motoru. Složky snižující tření pomáhají klíčovým součástem Vašeho motoru. Trojnásobné množství molekul neznamená trojnásobný čistící nebo tření snižující účinek, resp. přínos. Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závislosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách.

5. V porovnání s benzinovým palivem Shell FuelSave. Pomáhá čistit klíčové součásti palivového systému jako jsou sací ventily nebo vstřikovače paliva od usazenin, které snižují výkon motoru. Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závislosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách.

Kontaktujte nás

Náš tým profesionálů Vám navrhne řešení, které sedne na míru Vašemu podnikání či živnosti.
Neváhejte se nám ozvat na +420 244 404 943 nebo napsat email.

Informace o tom, jak nakládáme s Vašimi údaji.

Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.