Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Slevy na tankování

S našimi kartami Shell dosáhnete na velmi výhodné ceny v ČR i v celé Evropě. Slevy ze stojanu i z plošné ceny jsou velmi výrazné i pro živnostníky a malé společnosti (např. sleva ze stojanových cen 1,20 Kč/l i pro malé firmy).  Středním a větším společnostem nabízíme exkluzivní obchodní podmínky.

Slevy

Tankujte se slevou v ČR i v zahraničí

  • Sleva ze stojanových (totemových) cen: od ceny na stojanu čerpacích stanic Vám bude odečtena sleva, kterou máte uvedenou ve smlouvě. Na účtence, kterou obdržíte na čerpací stanici, tato sleva není vyčíslena. Výpočet konečné ceny je na faktuře, kterou obdržíte vždy uprostřed a po skončení daného kalendářního měsíce.  Tyto slevy jsou vhodné pro firmy a živnostníky, kteří tankují na levnějších čerpacích stanicích (tj. na stanicích umístěných mimo hlavní trasy a v levnějších regionech). Bližší informace obdržíte od Vašeho obchodníka. V případě programu "Malé firmy a živnostníci" je tato sleva 1,20 Kč ze stojanové ceny v celé síti Shell. V případě ostatních programů se může lišit dle analýzy a dle výběru nejlepších podmínek pro Vás.

  • Plošná cena – každé pondělí vyhlašovaná cena platná od úterý po celé ČR. Tato cena je platná pro daného držitele palivové karty Shell bez ohledu na cenu uvedenou na stojanu čerpací stanice. Cenu dostává držitel karty vždy v pondělí do emailu nebo si vyhledá v klientské sekci na webových stránkách společnosti Erneks Invest. Tato nabídka je v ČR  i zahraničí velmi výhodná především při tankování na dálnicích a hlavních tazích, kde se může cena na totemu a cena fakturovaná lišit i o několik korun.

  • Společnost Shell investuje do vývoje a výzkumu vysoce kvalitaních pohonných hmot velké prostředky. Tyto  paliva jsou vyvinuta tak, aby byla co nejúčinnější a výkon vašeho motoru byl co nejoptimálnější, což se projeví i efektivnějším chodem a tedy úsporou paliva. S kartou Shell Card máte k dispozici  velmi atraktivní  slevy na prémiová paliva. S naší slevou pro prémiová paliva se přiblížíte ceně standardního paliva na totemu čerpací stanice.

Naši obchodníci Vám pomohou vybrat tu nejvýhodnější variantu pro Vás.

 

 

Kontaktujte nás

Náš tým profesionálů Vám navrhne řešení, které sedne na míru Vašemu podnikání či živnosti.
Neváhejte se nám ozvat na +420 244 404 943 nebo napsat email.

Informace o tom, jak nakládáme s Vašimi údaji.

Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.